Blog Artura Hajzera

Na początek chciałbym...

Witam, na początek chciałbym się podzielić tremą - to mój pierwszy w życiu blog!

Mam nadzieję, że jakoś to będzie :-) i spieszę donieść co słychać i co dzieje się wokół mnie. I tak najważniejsze to to, że definitywnie kończy się zima. Piszę o tej zimie w Tatrach, bo to ona wypełniała moje emocje (po czubki we włosach) w ostatnim kwartale.

Jeszcze w zeszłym tygodniu wypatrywano zapowiadanych mrozów i szeptano, że jeszcze się da. Jeszcze w sobotę dzwonili moi młodsi, rozentuzjazmowani koledzy, że zrobili 100-kę, ale wczoraj ostatecznie Jacek Czech nie pozostawił złudzeń: - wszystko płynie, nawet w nocy, skała zbyt mocno nagrzana.

Powrót do zimowego tatrzańskiego wspinania to chyba wydarzenie w ostatnich miesiącach mojego życia najważniejsze. Dobrze było. W sumie nie tak strasznie :-) za rok na pewno będzie lepiej :-)

Ten nowy tatrzański sezon - to też związanie się z zupełnie nowymi partnerami. Z takimi, którzy dawali pełen komfort i zwolnili mnie z jakiegokolwiek myślenia (świetna rzecz!) jak i z takimi gdzie dowodzenie leżało po mojej stronie (to trudniejsze :-)]
Jednak prawie wszystkie te partnerstwa sprowadzały się do "wzajemnej próby bojem" i wzajemnego poznania się przed planowanymi wyprawami w góry wysokie.
Dziękuję partnerom i partnerce: Jackowi Czechowi, Adrianowi Koźbiałowi, Robertowi Szymczakowi, Tamarze Styś, Rafałowi Fronia, Wojtkowi Kozubowi, Krzyśkowi Starkowi.

Poniżej filmik i kilka zdjęć z tegorocznego zimowego wspinania w Tatrach:

Ostatnie zmiany: 04.05.2010

wróć

Komentarze:

Łopatson dnia 25.06.2010 o godzinie 22:51
Wyglądacie w tych Tatrach jakbyście prawie nic na sobie nie ciepłego nie mieli, ale jaki zapał ;)
Tylko mogę podziwiać i gratuluję szczytu Nanga Parbat.

Pozdrawiam, Ł.
paweł dnia 17.03.2013 o godzinie 22:30
Artur pomocy bo bez gór nie mogę żyć , czuje sie jak bez wody ryba . Mam 32 lata i jak patrze na was jakich osiągnięć dokonujecie hmmm coś wspanialego . Ta ostatnia tragedia sumtne , ale jestem pełen podziwu za odwage pozdrawiam . pawelkws@gmail.com
blair777 dnia 20.07.2013 o godzinie 19:25
no nie mogę do siebie dojść... co za strata...

Dodaj swój komentarz

 

Sponsor sprzętowy:
Partner programu:
Dostawca lin: